fbpx
+380(96)970-99-70
info@eurochistka.com.ua
почистити куртку

 Почистити шкіряну куртку?
Шкіряні куртки це стильний і найчастіше дорогий одяг. Та якщо ви хочете зберегти свою шкіряну куртку в найкращому стані на довгі роки, вам треба буде знати кілька порад.
 З самого початку хочеться наголосити на тому, що ми рекомендуємо і навіть наполягаємо та тому, що догляд за такими речами, як високоякісна шкіра, хутро - варто доручити професіоналам.

Хімчистка Єврочистка: Перше і основне правило, на яке варто пам’ятати завжди – запобігти набагато легше ніж виправити! Отже перед тим, як прийняти рішення подумайте про те, скільки ви можете зекономити, а скільки загубити.

 Наприклад сьогодні Ви вирішили в домашніх умовах почистити свою шкірянку.

 Запевняю Вас, бажання цілком зрозуміле:
  по перше: нікуди не треба ходити і шукати хімчистку де це і мало би робитися;
  по друге: за наявності Інтернету і великої кількості охочих допомогти в будь-якому питанні і маси інших людей з «величезним досвідом» в області чищення шкіряних виробів перший пункт навіть не завжди приходить у голову.

 Давайте відтворимо цей шлях в короткому варіанті…
 Ми прочитаємо поради, але ні в якому разі не будемо експериментувати над курткою вартістю 500 доларів США і економією 70 грн на нехтування допомогою профі з хімчистки.

«Почистити шкіряну куртку вдома»…
 Результати…
 ...найобережніші в першу чергу пропонують придбати спеціальні спреї, деякі з них наголосять, що спреї однозначно відрізняються між собою не тільки ціною (від дорогих до дуже дорогих), але ще й властивостями, вибір залежить від типу шкіри, її якості, кольору забарвлення та безперечно глибини і якості цього забарвлення.
 Звичайно вибір на цьому не зупиниться – тому ще треба знати достеменно властивості самої плями, якої ви вирішили позбутися з шкірянки, що це: жир, чорнила, фарба?.

 Звичайно поради на цьому не закінчяться, тому що всі ми знаємо – ніхто навіть не подумає бігти в магазин купляти якісь спреї (до яких ще більше вимог ніж були до вибору самої куртки при її купівлі).

Хімчистка Єврочистка: Взагалі-то мати спреї чи інші засоби, які виконують функцію захисту шкіри від впливу зовнішнього середовища – ми вам рекомендуємо.

 Ми визначилися: нічого не купляємо, ні на що не витрачаємо гроші – вирішуємо проблему хімічного чищення шкіри не відходячи від монітора і цілком покладаючись на досвід Марії Іванівни з Житомира, яка виклала опис рішення проблем на всі випадки життя і підбадьорюючою посмішкою надихає нас з фотографії.
 Все дуже просто… головне мати три речі: спирт, скипидар, гліцерин… і практично ми можемо відчистити будь які плями з нашої улюбленої куртки.

 Звичайно варто ще звернути свою увагу на інструкцію з використання, яка надана виробником вашої куртки і знаходиться всередині з етикеткою… Але навіщо ті зайві тексти, якщо є Марія Іванівна, яка вже це робила тисячу разів починаючи з того часу, коли за скипидаром стояли шалені черги.

 З чого почати? Все досить просто – почніть з води, радять нам очевидний спосіб позбавлення будь-яких негараздів…
 Йдемо і замиваємо пляму водою. Це дійсно досить легко, навіщо звертати увагу на той факт, що навіть серед запропонованих вище спреїв є такі, які спеціально захищають шкіру від потрапляння вологи…
 Плями нам радять протерти спиртом, або скипидаром… І тут не відходячи далеко тими ж самими засобами радять скористатися, якщо ми хочемо «зістарити» свою шкірянку. Тобто навмисно пошкодити верхній шар.
 Парадокс!

 Тепер про мінуси: від потрапляння води шкіра може вкритися точковими плямами (бризки), що важко піддаються виведенню, шкіра стає грубою і неприємною на дотик.

Хімчистка Єврочистка: Пам’ятайте! Волога, проникаючи через пори, вбирається в шкіряну тканину.

 В єдиному з чим ми безперечно погоджуємося – це те, що власник куртки бере на себе всі ризики пов’язані з можливим зіпсуттям речі.
 І маючи великий досвід спостерігання за винуватими обличчями клієнтів, що приходять в хімчистку, готові витратити вдвічі більше грошей аби врятувати свій одяг і сподіваючись, що ми зможемо в цьому їм допомогти.
 Отже подумайте над тим, чи варті ті 70 грн, які ви скоріше за все у кінцевому випадку не зекономите, а тільки відчуєте ілюзію правильно прийнятого рішення, зіпсованої речі, врятувати яку може виявитися неможливим.
 Але все що від вас вимагалося – це просто завітати до нас.
І не кажіть потім, що ми вас не попереджали ;)!

ХІМЧИСТКА ШКІРИ
Назва О/в Ціна
КУРТКА З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ ОДНОКОЛІРНА ДОВЖИНОЮ МЕНШЕ 50 СМ ШТ 174,00
КУРТКА З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ БАГАТОКОЛІРНА ДОВЖИНОЮ МЕНШЕ 50 СМ ШТ 189,00
КУРТКА З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ ОДНОКОЛІРНА ДОВЖИНОЮ БІЛЬШЕ 50 СМ ШТ 200,00
КУРТКА З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ БАГАТОКОЛІРНА ДОВЖИНОЮ БІЛЬШЕ 50 СМ ШТ 213,00
КОМІР, МАНЖЕТ З НАТУРАЛЬНОЇ ШКІРИ ШТ 31,00
 Повний прайс категорії  ХІМЧИСТКА ШКІРИ

Єврочистка

 Використання матеріалів сайту дозволяється тільки при наявності дієвого посилання на джерело.

Про нас

 01 грудня 1997 року спільними зусиллями кращих професіоналів Німеччини та місцевих спеціалістів в галузі хімічної чистки на ринку побутових послуг міста створене спільне українсько-німецьке ТзОВ ”Хімпобутсервіс”.
 Сьогодні ТзОВ” Хімпобутсервіс” - Єврочистка – це два потужних виробничих підрозділи та постійно зростаюча мережа приймальних пунктів по місту та області. З найсучаснішим технологічним обладнанням передових європейських фірм : BOWE, VEIT, MIELE, IPSO, LG, HARDO

Контакти

м.Львів, вул. Івана Франка, 61
+380(96) 970-99-70
+380(32) 253-63-34
info@eurochistka.com.ua